Erkamix Sıvı

2011-06-28 22:40:00

ERKAMIX DÜNYADA TEK !!! ERKAMIX SPECIAL Adenovirüs tip 1 ve tip 2 içindir. Bir güvercine bir pirinç tanesi kadar yeterlidir. Sadece iki gün verilir. İmkan varsa dozu iki kerede yani kırık pirinç kadar sabah, bir o kadarda akşam olmak üzere verilirse daha iyi olur. Poşetin tamamı 2 litre suya karıştırılacak kadardır. Toplam 40 güvercinliktir. Çok konsantre bir üründür. İçerisinde gerekli destekleyici tüm vitaminleri mevcuttur. Adenovirus (gençlik hastalığı), diğer tüm viral enfeksiyonlar gibi ilerleyince komplike bir hal alır ve güvercinleri hızla ölüme götürür...
Genç kuşlarda, yavrularda ters giden bir sey sezildiği Anda müdahale etmek gerekir. 
Kümesteki Hasta kuş rate fazla ise; ölümler varsa tum Kuşlar bakıma ALINIR, ancak Sadece birkaç tanesinde sorun varsa Onlar tek tek Tedavi edilebilir. 
Adenovirüs Iç organlara özellikle karaciğer ve solunum yollarına yerleşir. 
Antibiyotiklerle kesilemeyen ishallere de Yol açabilir. Çok bulaşıcıdır. Düzelmeyen Göz kızarıklığı ve derinden kıhlama Gibi problemlere Yol Açar. 
Gecikmeden Erkamıx le 2 Günlük müdahalede bunun 3. Gunde adenovirüsten eser kalmayacaktır. 
Salgın hastalık yerleşmişse antibiyotik tedavilerine Ve Bakım kürlerine ragmen sorunu çözülemiyor, kümes Bakımı Çok ihmal edilmişse met durumda 8 Gün boyunca Tedavi gerekecektir. 
Çok iddalı Bir ürünümüzdür. 
Kümeslerde sürekli yavru alıyorsanız, Iki AYDA BİR sadece 2 Gün Erkamıx rate uygulayarak güvercinlerinizi adenovirüse karsı kesin koruyabilirsiniz. 
Unutmayın güvercinler Click süper etkili met çözümü Bilim ve Tıp çevresini yakından araştıran ve inceleyen SKY-ABD sizlere sumaktadır. 
En son yeniliklerle güvercinlerin hizmetindeyiz. Erkamıx sayesinde artik Genç kuş hastalığına son! 
Not: hasta güvercinlere dokunduktan sonra mutlaka ellerinizi iyice yıkayınız yüzünüze gözünüze ve sevdiklerinize bulaştırmayınız.

2032
0
0
Yorum Yaz